ТОВ “Гаї-Розтоцький кар’єр”

ТОВ “Гаї-Розтоцький кар’єр” належить до ринку вапняку, займається розробкою родовищ вапнякового каменю з подальшою переробкою його на будівельні та інші матеріали.
Гаї-Розтоцьке родовище вапняків розташоване за 2 км. на північний схід від села Гаї-Розтоцькі Зборівського району Тернопільської області.

Розробка кар’єру Гаї-Розтоцького родовища почалася в 1978 році.
На сьогодні родовище розробляється трьома видобувними уступами і одним розкривним. Продуктивність кар’єру 60 тис.м³ в щільному тілі.
Розрихлення проводиться за допомогою буропідривних робіт методом свердловинних зарядів.
Техніка, яка є в наявності кар’єру:

 1. Екскаватори ЕКГ-5А та Е-2503
 2. Автосамоскиди БелАЗ.
 3. Бульдозер ДЗ-110В.

ТОВ “Гаї-Розтоцький кар’єр” впроваджує високотехнологічні методи видобутку та переробки вапнякового каменю, які дозволяють збільшувати кількісні показники виробництва та забезпечувати стабільну якість продукції.
Особлива увага приділяється питанню логістики – зокрема процесу складування, сортування, доставки товару до місця призначення.

Продукція ТОВ “Гаї-Розтоцькі кар’єр” сертифікована та відповідає всім вимогам та стандартам України.
Якість корисних копалин визначаються згідно з каменю для будівництва і ГОСТ 23845-86 “Породи гірничі скелясті для виробництва щебеню для будівельних робіт”.
Найціннішим ресурсом ТОВ “Гаї-Розтоцькі кар’єр” є колектив кваліфікованих відповідальних спеціалістів, які забезпечують задоволення вимог та потреб партнерів.

Наша місія

 1. Наш місія — забезпечити функціонування торгівельного майданчику, де будь-хто може купити нашу продукцію, таким чином генеруючи економічні можливості для всіх.
 2. Наша команда працює над тим, аби продукція ,яку ви отримуєте, та знання, які ми щодня вдосконалюємо, сприяли розвитку та задоволення відповідних галузей, а саме: металургія, цукрове виробництво, дорожнє будівництво, сільське господарство.
 3. Створюючи цінність для клієнта, ми створюємо цінність для наших партнерів. Використовуючи наші фахові знання, ми створюємо пов’язані із корисними копалинами продукти і послуги найвищої якості, максимального рівня безпеки та турботи про довкілля — все це для вимогливих клієнтів з обраних сегментів. Ми працюємо з енергією, пристрастю та повагою до індивіда.
 4. Ми стараємось якісно та злагоджено виконувати свою роботу, щоб наші партнери, клієнти, суспільство та працівники були задоволенні в будь-яких ситуаціях та сприймали нас як надійного та відповідального партнера.

Візія 2021

 1. Щебінь, який ми видобуваємо, покрив більшість доріг України.
 2. До 2030 стати компанією з капіталізацією 10 млн $.
 3. За характером власності компанія залишається сімейною з можливістю залучення стратегічних партнерів для подальшого розвитку
 4. В результаті співпраці ключових факторів, ми, як ТОВ, є інвестиційно-привабливими для довгострокового інвестування

Цінність

Довіра: Твердо вірити в надійність, істину та виконувати свої зобов’язання. Проявляти впевненість. Бути вірним. Діяти як командний гравець. Бути щирим.
Відданість: Орієнтуватись на ціль та результат. Тримати обіцяння та бути відповідальним. Проявляти особисту залученість. Досягати більшого. Діяти. Фокусуватись на потребах клієнтів та пацієнтів.
Відвага: Ставити амбіційні цілі та досягати їх. Бути готовим до змін та виходити із зони комфорту. Відстоювати свою думку. Приймати виклики. Ризикувати.
Емпатія: Бути відкритим та виказувати повагу. Розуміти та підтримувати інших. Допомагати та визнавати внесок кожного. Слухати та чути.
Розвиток: Удосконалювати свої знання, навички та комунікацію для досягнення нових вершин. Бачити нові шляхи вирішення питань, які виникають щодня.
Операційна ефективність: Використовувати кращі інструменти управління, видобування, логістики, спілкування для зменшення витрат у виробництві, управління персоналом, підвищення маржинальності продукту.